KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11263001

nr 1126 3001

Thorvald Rygaard

(1872-1939), Danmark

Oljemålning, Thorvald Rygaard (1872-1939), Slussen, 1920-tal, signerad T Rygård, 25x31

Utrop:

2.600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 28 augusti 2017
kl 19:49:22

Thorvald Rygaard

Läs mer om Thorvald Rygaard